Reference a zpětná vazba


„Vážím si toho jak Peter přistupuje k lidem a jejich problémům. Jeho filozofie je plná vřelosti a srdečnosti.“ (Jana Z.)


Peter pro mě vždycky znamenal prostor. Bezpečný prostor, kam lze vstoupit v pantoflích a beze strachu, úzkosti, studu, bez výčitek. Prostor bezpodmínečného přijetí, kde se naslouchá a neodsuzuje, kde je čas na podporu, laskavost, dialog. A zároveň prostor, kde člověk na těžkosti a nejistoty není sám a nikdo mu neříká to, co zpravidla říkají ostatní – totiž, že to bude dobrý. (Dana Pilařová)


„Peter je citlivý, přátelský a přesto pevný. Bylo mi ctí ho potkat. Rozhovory s ním jsou pro mě nezapomenutelným zážitkem.“ (Jiří K.)


Peter je velmi citlivý člověk s upřímným zájmem o své klienty. Inspiruje mě jeho pečlivost a radost, s jakými ke své práci přistupuje. (Kristýna Schinková)


„Dokáže výborně spojit laskavost, věcnost a humor. Nenásilným kladením otázek a skutečným zájmem mi pomohl objevit cesty kudy dál v životě.“ (Renata D.)


„V průběhu sezení mi dával velmi srozumitelnou zpětnou vazbu. Je empatický a přitom konstruktivní. Vážím si jeho podpory a motivace do další práce na sobě. Je pro mě velký učitel“ (Pavla T.)